Drodzy Użytkownicy!

Zgodnie z zapowiedziami z września 2023 roku serwis Foteczkowo.pl przeszedł gruntowne zmiany.

Dostosowując serwis do Waszych potrzeb ale także nadchodzących kolejnych lat funkcjonowania zmianie uległo całe oprogramowanie serwisu i nie tylko. 

Co się zmieniło?

  1. Szata graficzna.
  2. Wprowadzenie dodatkowych zabezpieczeń w postaci uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA), aby jeszcze lepiej chronić dostęp do Waszych kont.
  3. Rozporoszenie infrastruktury. Od startu nowej wersji serwisu korzystamy z infrastruktury rozproszonej, aby jeszcze szybciej wgrywać i serwować Wasze fotki.
  4. Więcej miejsca na zdjęcia zarejestrowanych użytkowników. Od teraz każdy użytkownik ma do swojej dyspozycji darmowe 10 GB na foteczki.
  5. Szybkość działania. Jak zapewne zauważyliście strona ładuje się wyraźnie szybciej dzięki uproszczeniu i odchudzeniu interfejsu. Zachowując przy tym wszystkie funkcjonalności.
  6. Rejestracja i logowanie przez Facebook'a. Proces rejestracji i logowania jest teraz jeszcze prostszy. Jeśli jestes posiadaczem konta w serwisie Facebook to rejestracja zajmie Ci dosłownie kilka sekund. Foteczkowo.pl pobierze z FB tylko niezbędne dane potrzebne do rejestracji i późniejszego logowania. 
  7. Szyfrowanie połączenia najwyższego standardu certyfikatem SSL


Tak jak informowaliśmy we wrześniu 2023 r. użytkownicy muszą zarejestrować swoje konta jeszcze raz. Jest to podyktowane zmianą struktury bazy danych. Wszystkie dodane zdjęcia (w formacie np.  https://Foteczkowo.pl/ib/zdjecie.jpg) są oczywiście dostępne.

 

Jeśli macie jakieś sugestie lub problemy prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

 

Aktualizacje:

20/12/2023 - zgodnie z sugestiami niezalogowani użytkownicy dodając zdjęcie od tego dnia domyślnie dodają zdjęcia bezterminowo. Zmiana ta wynika z nieuwagi przy dodawaniu zdjęć i braku wyboru maksymalnego dostępnego okresu, czyli 180 dni.