Aplikacja do wrzucania zdjęć

Darmowy hosting zdjęć Foteczkowo.pl nie posiada dedykowanej aplikacji dostepnej w App Store czy w sklepie Play, ale korzystamy z technologii PWA dostępnej na wszystkie urządznia iPhone oraz Android.

 

❓Co to jest PWA

PWA to skrót od wyrazów Progressive Web App (czyli Progresywna Aplikacja Internetowa po polsku). Ich celem jest zapewnienie najwyższej jakości odbioru stron internetowych przez wszystkie systemy operacyjne, niezależnie od jakości połączenia z internetem. Po wejściu na stronę typu PWA, zawartość aplikacji jest zapisywana w pamięci urządzenia. Dzięki temu użytkownik może ponownie korzystać z niej nawet w trybie offline.

PWA działają na wielu platformach, takich jak Android, iOS i komputery stacjonarne. Niezależnie od systemu operacyjnego, użytkownicy mogą korzystać z PWA w dowolnej przeglądarce na swoim smartfonie.

 

ℹ️Jak skorzystać z aplikacji PWA Foteczkowo.pl

 

🍎Urządzenia iOS iPhone

1. Otwieramy przeglądarkę Safari i wpisujemy adres strony Foteczkowo.pl. Po otwarciu strony klikamy środkową ikonę na samym dole.

 

2. Następnie klikamy opcję "Do ekranu początkowego".

 

3. Następnie nazywamy naszą aplikację PWA. Np. Foteczkowo.pl lub Hosting zdjęć i klikamy "Dodaj".

 

4. Nasza aplikacja do wrzucania zdjęć już jest gotowa i dostępna na pulpicie naszego telefonu iPhone.

 

🤖Urządzenia Android

1. Otwieramy naszą przeglądarkę ( tym przypadku jest to Chrome), wpisujemy adres Foteczkowo.pl i klikamy menu, czyli 3 kropki u góry.

 

2. Następnie klikamy "Dodaj do ekranu głównego".

 

3. Nazywamy naszą aplikację do wrzucania zdjęć Foteczkowo.pl i klikamy "Dodaj".

 

4. Nasza aplikacja do wrzucania zdjęć jest juz dostępna do pulpicie telefonu.

 

Nasz serwis używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasza strona może działać lepiej. Korzystając z serwisu akceptujesz ten fakt. Jeśli nie wyrażasz zgody, proszę opuścić serwis.

Więcej