FAQ

Pamiętaj, że założenie konta na Foteczkowo.pl to same korzyści. Przede wszystkim rejestracja i korzystanie jest darmowe, a ponadto otrzymujesz, aż 10 GB miejsca na zdjęcia, 20 MB na jeden plik oraz brak limitów czasowych przechowywania zdjęć!

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) to metoda zabezpieczania dostępu do konta, która wymaga dwóch form identyfikacji w celu uzyskania dostępu. Na Foteczkowo.pl Twoją drugą formą autoryzacji (oprócz hasła) jest Twój telefon i aplikacje Google Authenticator lub Microsoft Authenticator. Są to sprawdzone aplikacje dostępne do pobrania za darmo z Google Play lub App Store

Tak. Niezarejestrowani użytkownicy mogą dodać jednorazowo tylko 5 zdjęć o wadze do 5 MB na jedno zdjęcie. Ponadto zdjęcia dodane przez niezarejestrowanych użytkowników zostaną usunięte po 180 dniach. Warto zatem zarejestrować darmowe konto klikając tutaj.

Termin "hosting zdjęć" odnosi się do usługi internetowej, która umożliwia użytkownikom przechowywanie i udostępnianie swoich zdjęć online. Jest to rodzaj usługi hostingowej, gdzie użytkownicy mogą przesyłać swoje pliki graficzne na serwery dostawcy usług hostingowych, co pozwala na łatwe udostępnianie tych obrazów innym osobom poprzez linki lub osadzanie ich na stronach internetowych.

 

Hosting zdjęć Foteczkowo.pl może być używany w różnych celach, takich jak udostępnianie zdjęć rodzinnych, publikowanie fotografii na blogach, forum internetowych, czy udostępnianie obrazów na platformach społecznościowych. Dzięki naszej usłudze użytkownicy mogą zaoszczędzić miejsce na swoich lokalnych urządzeniach, a jednocześnie łatwo udostępniać zdjęcia z dowolnego miejsca na świecie.

Absolutnie tak! Nie pobieramy od użytkowników żadnych opłat.

Obsługujemy większość rozszerzeń plików graficznych, zdjęc i grafik takich jak: JPEG, JPG, JPE, JIF, JFI, JFIF, BMP, GIF, PNG, PSD, TIFF, RAW, HEIF, WEBP.

Tak! "Problem" z formatem webp polega na tym, że jest nowy i nie obsługują go aplikacje takie jak Messenger czy WhatsApp. Dzięki Foteczkowo.pl bez problemu możesz wysłać znajomemu zdjęcie w tym formacie. WebP to format plików graficznych stworzony przez Google, który ma na celu zastąpić starsze formaty, takie jak JPEG, PNG czy GIF. WebP pozwala na kompresję obrazów z mniejszą stratą jakości i rozmiaru, co przyspiesza ładowanie stron internetowych.

Tak! Nasz darmowy hosting zdjęć obsługuje ruchomowe pliki zwane często gifami. Pamiętaj, że aplikacje takie jak Instagram czy Messenger nie obsługują zewnętrznych gifów. Wysyłając znajomym gifa przez nasz serwis możesz być pewny, że będzie działać!

Tak. Po dodaniu zdjęcia adres zdjęcia będzie widoczny w pasku przeglądarki oraz po kliknięciu przycisku "Udostępnij".

Oczywiście. Nasz serwis każdej nocy tworzy kopie plików w dwóch różnych miejscach na świecie. Możesz być pewny, że wszystkie Twoje pliki są bezpieczne!

Nasz serwis używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasza strona może działać lepiej. Korzystając z serwisu akceptujesz ten fakt. Jeśli nie wyrażasz zgody, proszę opuścić serwis.

Więcej