Miejsce na twoją reklamę
Regulamin:
1. Hosting Zdjęć foteczkowo.pl zastrzega sobie prawo do usuwania zdjęć z naszego serwera, jeśli zostaną one uznane za niezgodne z prawem, wprowadzić sankcje związane z bezpieczeństwem, nie należy używać zbyt dużo transferu przesyłu. Usługa ta jest świadczona bezpłatnie i nie przewiduje się, aby była wykorzystywana do obsługi obrazów dla dużych stron internetowych. Pliki takie zużywają zbyt dużo transferu. Pliki takie będą na bieżąco usuwane lub będzie ustalany limit indywidualny.

2. Dodawane obrazy nie mogą się powtarzać! Obrazy powtarzające się będą usuwane.

3. Nie zezwalamy na przesyłanie do galerii publicznej obrazów o treści pornograficznej, erotycznej, pedofilskiej, niezgodnych z Polskim prawem, naruszające prawa autorskie, zawierające treści drastyczne np. okaleczenia, śmierć. Pliki takie będą usuwane a adresy IP blokowane.

4. Hosting Zdjęć foteczkowo.pl nie przypisuje sobie żadnych praw autorskich do obrazów które przechowuje. Wszystkie przesłane pliki są objęte prawami autorskimi ich właścicieli.

5. Obrazy przesyłane do foteczkowo.pl są wyświetlane w galerii publicznej. Nie ponosimy odpowiedzialności za utratę danych znajdujących się na serwerze, która może wynikać z problemów z funkcjonowaniem serwisu. Obrazy które nie będą wyświetlane dłużej niż 1 rok zostaną trwale usunięte z serwera. Bez możliwości ich odzyskania.

6. Hosting Zdjęć foteczkowo.pl może w każdej chwili modyfikować treść regulaminu bez konieczności powiadamiania użytkowników.
Ostatnio dodane:
emotserduszko
emotserduszko
DSC04377
DSC04377
036
036
DSC04388vert
DSC04388vert
>>> Zobacz więcej...

 
Miejsce na twoją reklamę